KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899426
nr 1389 9426
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad VE Norrvald. Olja på pannå, 64x69 cm, yttermått inklusive ram: 70x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:50:55
2/4 13:24:34
100 kr
5/4 19:57:07